Collection: Goat

21 products

Looking for goat meat near you? Order fresh halal goat online and get it delivered in Edmonton, same-day or next-day. Shop mixed curry cut, leg, shoulder, chops, ribs, neck and shank, plus liver, heart and kidney, brain, head, trotters and tripe for traditional recipes.

Every order is cut by trusted local halal butchers and charged at its exact weight. Delivery is free on orders over $100 across Edmonton, St. Albert, Sherwood Park, Leduc and surrounding areas.

  • Min. order: 2 lb
    Goat Mix Plate (With Bone)
    Great for: Curry, Karahi, Biryani
    $16.49 / lb Min. $32.98
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Stew Meat
    Great for: Curry, Qorma, Stew
    $22.41 / lb Min. $44.82
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 3 lb
    Goat Leg
    Great for: Roast, Raan, Mandi, Biryani
    $19.79 / lb Min. $59.37
    Minimum order: 3 lb
    3lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Chops
    Great for: Grill, Fry, Mandi
    $18.69 / lb Min. $37.38
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Ribs
    Great for: BBQ, Grill, Curry
    $15.39 / lb Min. $30.78
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 3 lb
    Goat Shoulder
    Great for: Roast, Mandi, Kabsa
    $8.79 / lb Min. $26.37
    Minimum order: 3 lb
    3lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Neck
    Great for: Stew, Yakhni, Biryani
    $15.39 / lb Min. $30.78
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Neck
    Great for: Stew, Yakhni, Biryani
    $14.94 / lb Min. $29.88
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Ribs, Chops & Loin
    Great for: Grill, Curry, Mandi
    $16.49 / lb Min. $32.98
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Mix Plate (All Muscles)
    Great for: Curry, Qorma, Stew
    $17.59 / lb Min. $35.18
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Feet (Trotters)
    Great for: Paya, Soup
    $8.79 / lb Min. $17.58
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Liver
    Great for: Kaleji, Liver fry
    $12.09 / lb Min. $24.18
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 3 lb
    Goat Head
    Great for: Siri paya, Head curry
    $13.19 / lb Min. $39.57
    Minimum order: 3 lb
    3lb
  • Min. order: 3 lb
    Goat & Lamb Brain (40 pcs)
    Great for: Maghaz masala
    $15.39 / lb Min. $46.17
    Minimum order: 3 lb
    3lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Shank
    Great for: Nihari, Slow stews, Curry
    $14.29 / lb Min. $28.58
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Heart & Kidney
    Great for: Kata-kat, Masala fry
    $9.89 / lb Min. $19.78
    Minimum order: 2 lb
    2lb