Collection: Goat

21 products

Looking for goat meat near you? Order fresh halal goat online and get it delivered in Edmonton, same-day or next-day. Shop mixed curry cut, leg, shoulder, chops, ribs, neck and shank, plus liver, heart and kidney, brain, head, trotters and tripe for traditional recipes.

Every order is cut by trusted local halal butchers and charged at its exact weight. Delivery is free on orders over $100 across Edmonton, St. Albert, Sherwood Park, Leduc and surrounding areas.

  • Min. order: 2 lb
    Goat Stomach (Tripe)
    Great for: Ojri, Tripe soup
    $7.69 / lb Min. $15.38
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Intestine
    Great for: Ojri, Traditional stews
    $7.69 / lb Min. $15.38
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Lungs
    Great for: Kata-kat, Stew
    $7.69 / lb Min. $15.38
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Testicles
    Great for: Kapura masala
    $6.59 / lb Min. $13.18
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Fat
    Great for: Cooking fat, Kebab mix
    $6.59 / lb Min. $13.18
    Minimum order: 2 lb
    2lb