• Min. order: 2 lb
    Beef Ribs & Rib Eye Steak
    Great for: BBQ, Grill, Curry
    $28.74 / lb Min. $57.48
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Beef Samosa (40 pcs)
    Great for: Iftar, Tea time snacks
    $28.59 / pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Beef Sausages
    Great for: Breakfast, Sandwiches, Grill
    $16.43 / lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Shank
    Great for: Nihari, Slow stews, Curry
    $10.99 / lb Min. $21.98
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Shank
    Great for: Nihari, Slow stews, Curry
    $9.19 / lb Min. $18.38
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Beef Shawarma Meat
    Great for: Shawarma, Wraps
    $17.24 / lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Sirloin & Flat Iron Steak
    Great for: Grill, Steak, Stir fry
    $16.09 / lb Min. $32.18
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Skin
    Great for: Soup, Traditional stews
    $9.89 / lb Min. $19.78
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Skin
    Great for: Soup, Traditional stews
    $14.94 / lb Min. $29.88
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Skirt Steak
    Great for: Grill, Steak, Stir fry
    $13.79 / lb Min. $27.58
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Soup Bones
    Great for: Yakhni, Bone broth, Soup
    $4.39 / lb Min. $8.78
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Soup Bones
    Great for: Yakhni, Bone broth, Soup
    $9.20 / lb Min. $18.40
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Soup Cut (No. 5)
    Great for: Yakhni, Bone broth, Soup
    $7.46 / lb Min. $14.92
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Spleen
    Great for: Masala fry, Stew
    $4.47 / lb Min. $8.94
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 4 lb
    Beef Square Cut Shoulder
    Great for: Roast, Mandi, Kabsa
    $10.45 / lb Min. $41.80
    Minimum order: 4 lb
    4lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Steaks (Top Sirloin & Bavette)
    Great for: Grill, Steak, Stir fry
    $18.39 / lb Min. $36.78
    Minimum order: 2 lb
    2lb