• Beef for Pho
    Great for: Pho, Noodle soups
    $13.44 / lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Heart
    Great for: Kata-kat, Masala fry
    $4.70 / lb Min. $9.40
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Heart
    Great for: Kata-kat, Masala fry
    $4.04 / lb Min. $8.08
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Intestine
    Great for: Ojri, Traditional stews
    $6.59 / lb Min. $13.18
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Joints for Soup
    Great for: Yakhni, Bone broth, Soup
    $4.39 / lb Min. $8.78
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Beef Kafta
    Great for: Kofta curry, Grill
    $9.19 / lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Beef Kafta Meatballs
    Great for: Kofta curry, Grill
    $9.19 / lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Beef Kebabs
    Great for: BBQ, Grill, Seekh kebab
    $18.39 / lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Beef Kebabs
    Great for: BBQ, Grill, Seekh kebab
    $15.39 / pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Min. order: 2 lb
    Beef Kidney
    Great for: Kata-kat, Masala fry
    $4.59 / lb Min. $9.18
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Kidney
    Great for: Kata-kat, Masala fry
    $7.43 / lb Min. $14.86
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Beef Liver
    Great for: Kaleji, Liver fry
    $4.59 / lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Beef Liver
    Great for: Kaleji, Liver fry
    $6.59 / lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Mix Plate (With Bone)
    Great for: Curry, Karahi, Biryani
    $9.34 / lb Min. $18.68
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Oxtail
    Great for: Oxtail soup, Stew
    $11.55 / lb Min. $23.10
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Ribs
    Great for: BBQ, Grill, Curry
    $14.29 / lb Min. $28.58
    Minimum order: 2 lb
    2lb