• Barbican Non-Alcoholic Malt Drink (6-Pack)
    Great for: Refreshing drink
    $12.09 / pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Barbican Non-Alcoholic Peach Malt Drink (6-Pack)
    Great for: Refreshing drink
    $12.09 / pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Barbican Non-Alcoholic Pineapple Malt Drink (6-Pack)
    Great for: Refreshing drink
    $12.09 / pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Barbican Pomegranate Malt Drink (Can)
    Great for: Refreshing drink
    $2.19 / pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Basa Fish Fillet
    Great for: Fish fry, Fish curry
    $7.69 / pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Basra Date Molasses
    Great for: Breakfast, Desserts
    $7.69 / pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Bay Leaves (50 g)
    Great for: Curries, Daal, Everyday cooking
    $1.64 / pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Bazoori Concentrated Syrup
    Great for: Summer drinks, Iftar
    $6.59 / pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Beatrice Salted Butter
    Great for: Cooking, Frying
    $9.19 / pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Beef Burger Patties
    Great for: Burgers, BBQ
    $17.93 / lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 3 lb
    Beef Chuck Roast
    Great for: Pot roast, Stew
    $16.09 / lb Min. $48.27
    Minimum order: 3 lb
    3lb
  • Min. order: 3 lb
    Beef Chuck Roast
    Great for: Pot roast, Stew
    $12.09 / lb Min. $36.27
    Minimum order: 3 lb
    3lb
  • Beef Eye of Round
    Great for: Pot roast, Stew
    $14.94 / lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Beef Eye of Round
    Great for: Pot roast, Stew
    $14.29 / lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Fat
    Great for: Cooking fat, Kebab mix
    $6.59 / lb Min. $13.18
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Flank Steak
    Great for: Grill, Steak, Stir fry
    $20.92 / lb Min. $41.84
    Minimum order: 2 lb
    2lb